770 000 Kč
Kouzelná zahrada

Kouzelná zahrada

osada Třešňovka

V této době je na prodej opravdu málo míst, kde byste mohli relaxovat. A proto Vám nabízíme zahradu se zděnou chatou s nádherným výhledem na Komáří vížku, kam stres a hektický život má vstup zakázán.
4 793 500 Kč
Novostavba v Háji

Novostavba v Háji

Duchcovská, Háj u Duchcova

Nabízíme vám k prodeji nízkoenergetickou, právě dokončovanou NOVOSTAVBU v atraktivní lokalitě Háje u Duchcova. Typově se jedná o bungalov o dispozici 4kk s obytnou plochou 118 m². Dominantou domu je prostorný obývací pokoj s francouzským oknem.
REZERVOVÁNO
RD ve Velkém Chvojně

RD ve Velkém Chvojně

Velké Chvojno 73

Soukromí, klid, všudypřítomná zeleň a pohoda. To jsou společní jmenovatelé obce, kde najdete sympatický rodinný dům o dispozici 4+1, který leží v obci Velké Chvojno, jen kousek od Ústí nad Labem, a kam se budete rádi vracet.
6 300 000 Kč
Dům v Zabrušanech

Dům v Zabrušanech

Zabrušany 17, Zabrušany

Ideální spojení bydlení s podnikáním vám zajistí rodinný dům s nebytovými prostory v Zabrušanech u Teplic. Strategicky umístěný dům jen 2,5 km od nájezdu na silnici I/13 s podlahovou plochou převyšující 750 m² dává tušit, že se zde bude skvěle žít.
3 538 000 Kč
Pozemek, 2 268 m2

Pozemek, 2 268 m2

Okružní, Most

Využití na základě Územně plánovací informace jsou stavby pro bydlení s minimálně třemi nadzemními podlažími, dále stavby a zařízení veškeré občanské vybavenosti, parkovací plochy nadzemní i podzemní. Dále jsou přípustné prodejní plochy a čerpací stanice.
logo-2

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright Realitní makléř Teplice © 2019 | Vytvořeno službou Kolibrio