• Novostavba v Háji

    4 793 500 Kč

    TATO NEMOVITOST JE DO 24.12. REZERVOVÁNA.

Ideální dům pro rodinné bydlení.

Není nutné ztrácet čas s výstavbou, pokud Vás od úplně nového domu dělí jen pár krůčků...

Nastal čas přestěhovat se do nového?

Podívejte se na dokumentaci Podívejte se do galerie

Váš nový domov

Dům v Háji u Duchcova je právě dokončovanou novostavbu v atraktivní lokalitě pro rodinný život. Typově se jedná o bungalov o dispozici 4kk s obytnou plochou 118 m² a úložným prostorem v podkroví.

Dominantou domu je příjemně prosvětlený, prostorný obývací pokoj s francouzským oknem orientovaným na západ, a s velkorysým prostorem pro umístění kuchyňské linky i jídelny. V domě se nachází další 3 samostatné ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem, 2 toalety a technická místnost. Celý dům je velmi příjemně zařízen v moderních, neutrálních a světlých tónech, které se skvěle kombinují s jakýmkoliv nábytkem a dekoracemi.

Dle příslušných právních předpisů 4% daň z nabytí nemovité věci hradíte pouze z kupní/odhadní ceny pozemku.

111 m2

užitné plochy

2020 2. polovina

kolaudace

114 kWh/m2/rok

energetická náročnost "B"

1 km

občanská vybavenost

1126 m2

pozemku

7 km

Teplice

O objektu

Dispozice

Dům je dispozičně řešený jako 4kk.

Obývací pokoj s velkorysým prostorem pro umístění linky a jídelny o velikosti 39 m2 je v harmonii se zahradou, se kterou jej propojuje francouzské okno. Celému prostoru dodává okouzlující denní světlo v odpoledních hodinách západ slunce nad přilehlými lesy.

Samostatné ložnice se v domě nachází 3. Hlavní, rodičovská ložnice, má plochu 18,45 m2.  Dětské pokoje mají pak plochu 12,25 m2 a 15,75 m2.

Prostorná koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC má plochu 8,5 m2 a technická místnost, kde se nachází další, separátní WC, má plochu 3,6 m2.

Idylku moderního bydlení dokončuje úložná část domu v půdním prostoru.

STÁHNĚTE SI:

 

ZAHRADA

Pozemek má velikost 1 126 m2.

Z části od silnice je ohraničen betonovým plotem z betonových panelů a z části plotem z pletiva.

Vjezdová brána je s elektrickým pohonem na dálkové ovládání a s přípravou v domě na usazení elektrického vrátného.

Pozemek je dotčený ochranným pásmem plynovodu, vedoucího na sousedním pozemku.

 

Technické parametry

Nosnou konstrukci domu tvoří zdivo ze stavebního systému YTONG P4-500 o tl. 300 mm a obvodové zdivo je zatepleno tepelnými izolačními deskami EPS-70 o tl. 150 mm. Vnitřní nenosné příčky jsou z příčkovek tl.150 mm. 

Krov je dřevěný, z dřevěných vazníků, střecha je s velkoplošnou plechovou krytinou SATJAM GRANDE, zateplena stříkanou izolací. Konstrukce střechy je navržena s maximálním ohledem na klimatické podmínky. Podhledy zatepleny izolací z minerálních skelných vkláken UNIFIX v tl. 320 mm.

Základy domu tvoří základové pásy z betonu XC2 pevnosti C 20/25 s vodorovnou izolací proti zemní vlhkosti. Jedná se o pásy Bitagit 40 Al. K zateplení podlah byl použitý pěnový polystyren EPS 150 S v tl. 120 mm a systémová deska pohlahového vytápění tl. 50 mm.

Jeho zastavěná plocha 136 m2, užitná plocha pak 111 m2.

Otvory domu jsou osazeny trojkřídlými a francouzskými plastovými okny s izolačním dvojsklem ve tmavě modré barvě.

Vytápění domu zajišťuje teplovodní podlahové topení v kombinaci s elektrickým kotlem.

Dům je zpřístupněný z obecní komunikace a napojený je na elektřinu, vodovodní řád a veřejnou kanalizaci. Plyn je přiveden na hranu pozemku.

V každém pokoji je příprava na rozvod TV kabelů.

Vyžádejte si celou projektovou dokumentaci přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ, zašleme Vám ji obratem.

Nabídka financování

RÁDI BYSTE SI DOMLUVILI PROHLÍDKU?

Realitní makléř

Kateřina Maříková

Na začátku všeho byla obrovská touha dát klientům víc, než bylo v Teplicích zvykem. Zažité způsoby prezentace nemovitostí, řízení prodeje a práce makléřů byla pro mě spíše odrazující a jak je mým zvykem – chtěla jsem dělat věci jinak, efektivně a lépe.

Obrovské štěstí jsem měla na lidi, proto pracuji i se svým partnerem Tomášem pod záštitou JUSTO Česká republika. Díky tomu Vám mohu nabídnout zpracování nejen videoprohlídky a profesionálních fotografií, ale také vlastní web Vaší nemovitosti a další inovativní nástroje ke zefektivnění a zrychlení prodeje.

První krok je na Vás, s tím ostatním Vám pomohu.

O lokalitě

Obec Háj u Duchcova

Obec Háj s osadou Domaslavice leží na úpatí Krušných hor v obklopení měst Osek, Hrob a Duchcov. Horní částí obce prochází železniční trať Most - Moldava, postavená ve druhé polovině 19. století. Dolní část obce se nachází na železniční trati Litvínov - Teplice. Nadmořská výška v obci kolísá mezi 244 m n.m. (u dolní železniční zastávky) až po 350 m. n. m. v osadě Domaslavice.

Žije zde přibližně 1 200 obyvatel a přímo v Háji nebo ve 2 km vzdáleném městě Osek najdete plnou občanskou vybavenost.

Kontaktujte mě

Máte-li zájem o nemovitost, neváhejte se na mě obrátit.

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.