Budyňský špitál

Jaroslava Sluníčková-kupující

Budyně nad Ohří, 2020

Budyňský špitál

Za pomoci Vaseho maklere pana Johna byl prodan nas pamatkove chraneny dum (ca 350 let stary) v Budyni nad Ohri. Chteli bycho timto zpusobem velice podekovat panu Johnovi za jeho vysoce profesionalni, inovacni a kreativni prezentaci objektu. Jeho pristup byl velice vsestranny a to napr. za pouziti snimku objektu z vysky pomoci dronu, ktery situacne vse nazorne prezentoval. Kdykoliv jsme se na pana Johna obratili byl vzdy ochotny a pozadavky, ktere jsme na nej vznesli splnil k plne nasi spokojenosti. Mohu pouze pripomenout, ze je to nase druha nemovitost, kterou jsme pres pana Johna prodali. Jeste bych chtel pripomenout, ze tato nemovitost si vyzadovala velice specialniho pristupu, ktereho se pan John 100% zhostil. Po techto zkusenostech je pochopitelne, ze pan John je muzem na svem miste a kdykoliv bude potreba mezi nasimi znamymi vzdy ho s klidnym svedomim doporucime. Je nutne jeste podotknout, ze spolehlivost, duvera a seriozita je u pana Johna na prvem miste. Zijeme 50 let v cizine a muzeme rici ze tento pristup je celkem vyjimecny i zde.

Jiste neni nahodou, ze pan John byl v Usteckem kraji jakozto makler roku jmenovan.

Dušan Plesinger-prodávající

Budyně nad Ohří, 2020

Chalupa na Kokořínsku

Dobrý den velmi rád bych touto cestou poděkoval p.Tomáši Johnovi,Kateřině Maříkové a všem, kteří se úspěšně podíleli na zrealizování prodeje mé nemovitosti v Šemanovicích. Byli mi doporučeni kamarádkou jako velice profesionální a úspěšný tým což se od prvního setkání opravdu potvrdilo. Důležitá věc pro mě je , že když se s někým na něčem dohodnu tak to platí a to u týmu p.Johna funguje na více než 100%. Toto byla má první zkušenost s prodejem nemovitosti a opravdu jsem byl mile překvapen. Již jsem několika svým známým předal kontakt a předávat budu dál , protože takto vypadá profesionální práce. Závěrem jen napíši pokud budete hledat realitní kancelář vyhledejte JUSTO a uvidíte, že to co jsem napsal je čistá pravda a budete spokojeni jako já. Pěkný den

Antonín Lžíčař-prodávající

Šemanovice, 2020

Investiční 1+KK

Dobrý den,
rád bych poděkoval panu Johnovi a paní Maříkové za vzorovou spolupráci. Perfektně připravili byt k prodeji a prodali jej za nadprůměrnou cenu, všechny informace a dokumenty dodali vždy včas. Rád jim svěřím i svůj další byt. Doporučuji.
Přeji krásný den

Jan Vítů-prodávající

Teplice, 2020

Novostavba pouze 20 min. od Prahy

Dobrý den,

chci moc poděkovat za profesionální práci pana Tomáše Johna a jeho partnerky Kateřiny Maříkové. Měli jsme specifický případ, kdy jsme zároveň prodávali byt a kupovali dům, jehož prodej zastupovali. Pan John se o vše postaral a celá transakce byla skvěle provedena. Jeho jednání bylo vždy slušné a empatické. O všem nám podal nadstandardní informace a jsme rádi, že i když to byla blesková akce, tak vše proběhlo hladce. Vaše kancelář teď ve mně vzbuzuje důvěru.

Barbora Kuňáková-kupující

Smečno, 2020

avatar-1

Chtěla bych poděkovat realitním makléřům, panu Tomáši Johnovi a paní Kateřině Maříkové, za velmi profesionální přístup a velké nasazení v prodeji mé nemovitosti Bořislav 51. Byla jsem maximálně spokojená. Všem doporučuji spolupráci s těmito makléři. Přeji hodně úspěchů a spokojených zákazníků.

Dana Vaňková-prodávající

Bořislav, 2020

avatar-1

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat panu Tomáši Johnovi a Kateřině Maříkové z vaší pobočky JUSTO Teplice za velmi profesionální a nadstandardní přístup při prodeji bytu po manželově matce v Teplicích-Šanov II. Velmi mne zaujaly špičkově a komplexně provedené informace pro přípravu nabídky prodeje, seriozní jednání, vstřícnost a ochota. To jistě přispělo k rychlému prodeji bytu. K takovým zaměstnancům vám mohu jen gratulovat. Děkuji.

Eva Ševšíková-prodávající

Teplice, 2020

Investiční 2KK

Chtěla bych poděkovat Vašim zaměstnancům Tomáši Johnovi a Kateřině Maříkové za zprostředkování prodeje bytu 2+0 v ulici Sochorova 1316, Teplice. Velice si vážím jejich profesionálního a vstřícného přístupu, s nímž dokázali byt v rekordně krátkém čase ke spokojenosti všech zúčastněných prodat. Doporučím Vaši kancelář svým známým. S pozdravem RNDr. Věra Ševčíková

RNDr. Věra Ševšíková-prodávající

Teplice, 2020

logo-2

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright Realitní makléř Teplice © 2019 | Vytvořeno službou Kolibrio