RD Novosedlice

Se službami a celým servisem realitních makléřů pana Tomáše Johna a paní Katky Maříkové jsem byl nadmíru spokojen. Po předchozích zkušenostech s jinými makléři jsem ani nevěřil, že existují v oboru takoví profesionálové. Od prvního kontaktu až do prodeje a následného předání nemovitosti si nemůžu absolutně na nic stěžovat a určitě bych doporučil jejich služby každému, kdo se chystá prodat nemovitost. Děkuji za odvedenou práci a Váš přístup.

 

Michal Daněk-prodávající

Novosedlice, 2020

Chalupa na Kokořínsku

Dobrý den, rádi bychom poděkovali realitním makléřům, panu Tomáši Johnovi a paní Kateřině Maříkové z vaší pobočky JUSTO Teplice, za lidský a zároveň velmi profesionální přístup při zprostředkování koupě domu v Šemanovicích. Jejich prezentace nemovitosti ve formě působivého videa a přehledných fotografií jednoznačně přispěla k našemu okamžitému zájmu. Jednání probíhala velice seriózně, zároveň jim však nechyběla empatie, vstřícnost a ochota k přizpůsobení. Komunikace byla rychlá, informace spolehlivé a dané slovo platilo. Všechny dokumenty nám makléři dodali včas, navíc ve velmi kvalitním provedení. Byli jsme maximálně spokojeni a můžeme spolupráci s těmito makléři všem doporučit. Přejeme hodně dalších úspěchů.

Dana a Vladimír Chmelíkovi-kupující

Šemanovice, 2020

RD s kovárnou

Josef Čeloud-prodávající

Dubí, 2020

Michaela Juščíková, Jan Pšenička-kupující

Dubí, 2020

Jaroslava Sluníčková-kupující

Budyně nad Ohří, 2020

Budyňský špitál

Za pomoci Vaseho maklere pana Johna byl prodan nas pamatkove chraneny dum (ca 350 let stary) v Budyni nad Ohri. Chteli bycho timto zpusobem velice podekovat panu Johnovi za jeho vysoce profesionalni, inovacni a kreativni prezentaci objektu. Jeho pristup byl velice vsestranny a to napr. za pouziti snimku objektu z vysky pomoci dronu, ktery situacne vse nazorne prezentoval. Kdykoliv jsme se na pana Johna obratili byl vzdy ochotny a pozadavky, ktere jsme na nej vznesli splnil k plne nasi spokojenosti. Mohu pouze pripomenout, ze je to nase druha nemovitost, kterou jsme pres pana Johna prodali. Jeste bych chtel pripomenout, ze tato nemovitost si vyzadovala velice specialniho pristupu, ktereho se pan John 100% zhostil. Po techto zkusenostech je pochopitelne, ze pan John je muzem na svem miste a kdykoliv bude potreba mezi nasimi znamymi vzdy ho s klidnym svedomim doporucime. Je nutne jeste podotknout, ze spolehlivost, duvera a seriozita je u pana Johna na prvem miste. Zijeme 50 let v cizine a muzeme rici ze tento pristup je celkem vyjimecny i zde.

Jiste neni nahodou, ze pan John byl v Usteckem kraji jakozto makler roku jmenovan.

Dušan Plesinger-prodávající

Budyně nad Ohří, 2020

Chalupa na Kokořínsku

Dobrý den velmi rád bych touto cestou poděkoval p.Tomáši Johnovi,Kateřině Maříkové a všem, kteří se úspěšně podíleli na zrealizování prodeje mé nemovitosti v Šemanovicích. Byli mi doporučeni kamarádkou jako velice profesionální a úspěšný tým což se od prvního setkání opravdu potvrdilo. Důležitá věc pro mě je , že když se s někým na něčem dohodnu tak to platí a to u týmu p.Johna funguje na více než 100%. Toto byla má první zkušenost s prodejem nemovitosti a opravdu jsem byl mile překvapen. Již jsem několika svým známým předal kontakt a předávat budu dál , protože takto vypadá profesionální práce. Závěrem jen napíši pokud budete hledat realitní kancelář vyhledejte JUSTO a uvidíte, že to co jsem napsal je čistá pravda a budete spokojeni jako já. Pěkný den

Antonín Lžíčař-prodávající

Šemanovice, 2020

Investiční 1+KK

Dobrý den,
rád bych poděkoval panu Johnovi a paní Maříkové za vzorovou spolupráci. Perfektně připravili byt k prodeji a prodali jej za nadprůměrnou cenu, všechny informace a dokumenty dodali vždy včas. Rád jim svěřím i svůj další byt. Doporučuji.
Přeji krásný den

Jan Vítů-prodávající

Teplice, 2020

logo-2

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright Realitní makléř Teplice © 2019 | Vytvořeno službou Kolibrio