Jednoduše. All inclusive servis.

Je nepodstatné, jestli prodáváte zahradu nebo hrad. ALL INCLUSIVE služby si zaslouží každá nemovitost.

service-2

Poradenství

Koupit a potom prodat, nebo nejdříve prodat a pak koupit? Jak to udělat? Co je zástavní právo a omezení vlastnického práva? Přijměte pozvání na kávu. INFORMUJTE.

Čtěte více...
service-2

Odhad tržní ceny

Stanovit správnou cenu je velká věda. Využíváme k tomu ale statistické údaje z podobných obchodovaných nemovitostí a naše zkušenosti z trhu. ZJISTÍTE.

Čtěte více...
service-2

Home staging

Promyšlený styling, dekorování a vytváření útulného domova pro kupujícího je disciplína, která prokazatelně zvyšuje prodejní cenu. OKOUZLÍTE.

Čtěte více...
service-2

Videoprohlídka nemovitosti

Není podstatné, jakou se chystáte prodat nemovitost. Podstatné je prezentovat jí možným zájemcům jako TOP produkt, který chtějí vlastnit. NADCHNETE.

Čtěte více...
service-2

Fotografie

Je to to první, co zájemce vidí. Fotografie, a hlavně ty úvodní, rozhodnou, zda má zájemce chuť dozvědět se o vaší nemovitosti něco víc. ZAUJMETE.

Čtěte více...
service-2

Marketing

Správně nastavený marketing nemovitosti začíná již na našem prvním setkání. Propagace jako přes kopírák je pro nás tabu. Vy jste originál. ROZHODNETE.

Čtěte více...
service-2

Profesionální prezentace

Aby se Vaše nemovitost prodala v co nejkratším čase a za co možná nejvyšší cenu, je potřeba dát o ní vědět a zaujmout tzv. na všech frontách. ZACÍLÍTE.

Čtěte více...
service-2

Spolupracujeme

Bez dalších odborníků bychom se v žádném případě neobešli. Vytváříme si prostor proto, abychom se vám mohli naplno profesionálně věnovat. PRODEJTE.

Čtěte více...

2

ZAPÁLENÍ MAKLÉŘI

4

ROKY ZKUŠENOSTÍ

62

PRODANÝCH NEMOVITOSTÍ

124

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

logo-2

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright Realitní makléř Teplice © 2019 | Vytvořeno službou Kolibrio