Právní služby jsou v realitním zprostředkování samozřejmostí, ale než se dostaneme k tomuto kroku, využíváme služeb několika dalších specialistů, kteří přispívají k bezpečnému prodeji.

Technický specialista zajistí vašemu domu nebo bytu odborný posudek, kde zaznamená jednotlivá opotřebení či závady od sklepa až po půdu včetně fotodokumentace. Tento podklad slouží k ochraně vašich zájmů před případnými dodatečnými požadavky na slevu z kupní ceny.

Certifikovaný energetický specialista zajistí vaší nemovitosti průkaz energetické náročnosti budovy (PENB), který jako vlastník musíte dle zákona 460/2000 Sb. zájemci předložit a kupujícímu předat nejpozději v den podpisu kupní smlouvy.

Finanční poradce připraví individuálně 3 varianty pro financování kupní ceny vaší nemovitosti se zohledněním aktuálních úrokových sazeb a současných podmínek bank. Zároveň je pravou rukou zájemcům, kteří využijí pro financování nemovitosti hypotečního úvěru. Díky vzájemné kompatibilitě víme, v jaké fázi procesu se schvalování aktuálně nachází.

Odhadce je vám k dispozici v situacích, jako je např. majetkové vypořádání. Straně kupující zprostředkujeme služby odhadce pro vypracování znaleckého posudku pro výpočet daně z nabytí nemovité věci. 

Účetní se vám bude hodit v případě, pokud budete prostředky z prodeje nemovitosti vlastněné méně než 5 let vkládat do dalšího bydlení. Není nic horšího než se zamotat v kolonkách daňového přiznání.

Asistentka je srdcem naší kanceláře. Dbá na důslednou kontolu všech zakázek, zejména pak na evidenci jednotlivých zájemců a jejich prověření, dohlíží na kontrolu původu finančních prostředků při obchodech financovaných vlastními prostředky a zajišťuje veškerá školení pro naše pravidelné vzdělávání. Je k dispozici, pokud my jsme právě v terénu.

 

logo-2

87 % nemovitostí prodáme do 2 měsíců.

Copyright Realitní makléř Teplice © 2019 | Vytvořeno službou Kolibrio